Приведи друга и получи бонус от 100-200 EUR!

Palīgstrādnieks/-ce metālapstrādē

Зарплата

12- 13,20 € stundā (neto)

Место работы

Germany, 21502 Geesthacht

Vācu uzņēmums aicinā darbā palīgstrādnieku/-ci metālapstradē pilsētā 21502 Geesthacht, netālu no Hamburgas.

Darba pienākumi:

- Darbs ar 6 m gariem aluminija profiliem;
- Aluminija profilu ielikšana un izņemšana no aparāta;
- Saražotās produkcijas iepakošana;
- Citi palīgdarbi rūpnīcā;
- Darbs divu cilvēku komandā;
- 42,5 stundas nedēļā, ir iespēja strādāt arī sestdienās - 5 stundas.

Prasības kandidātiem:

- Vēlamā iepriekšēja darba pieredze metālapstrādē vai līdzīgos darbos, bet nav obligāta;
- Fiziski stiprs un izturīgs kandidāts bez kaitīgiem ieradumiem;
- Vācu vai angļu valodas pamatzināšanas, var pieteikties arī ar krievu valodas zināšanam.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 12 eiro stundā (neto); par nakts stundām 13,20 eiro stundā (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Līgums uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Tiek piedāvāta palīdzība autobusa biļetes iegādei (sīkāka informācija pie menedžera);
- Piemeklēta dzīvesvieta. Izmaksas 350 eiro par 4 nedēļām.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, klikšķiniet uz "Pieteikties" zem sludinājuma, vai zvaniet pa tālruni 67803352.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится