Приведи друга и получи бонус от 100-200 EUR!

Kravas automašīnas vadītājs/-a uz puspiekabes vai piekabes-konteinervedēja

Зарплата

135-145 € dienā, jeb 2970-3190 € mēnesī (neto)

Место работы

Germany, 66482 Zweibrüсken

Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītājus pilsētā 66482 Zweibrüсken.

Darba apraksts:

- Braukšana ar puspiekabi vai piekabi-konteinervedēju (Wechselbrucke) pa Vāciju un tuvākajām valstīm;
- Dažādu kravu pārvadājumi, ieskaitot ADR kravas;
- Dienas laikā 1-5 iekraušanas/ izkraušanas punkti, Wechselbrucke-konteinieru maiņa 1-2 nedēļā;
- 90% vadītājam krava pašam nav jāiekrauj/ jāizkrauj;
- Vadītājs pats preci iekrauj/ izkrauj tikai pārvadājot dzērienus (ar elektrisko rohlu);
- Mašīnas: Mercedes (Actros), MAN (TGX) vai Iveco (Stralis).

Prasības kandidātiem:

- Vismaz 2 gadu pieredze kā kravas autovadītājam/-ai;
- Vēlama ADR apliecība, bet nav obligāta;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Var pieteikties ar krievu valodas zināšanām.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa:
- Kandidātiem ar puspiekabi: 135 eiro par braukšanas dienu, jeb 2970 eiro mēnesī (neto);
- Kandidātiem ar Wechselbrucke pieredzi: 145 eiro par braukšanas dienu (neto) jeb 3190 € mēnesī;
- Kandidātiem bez Wechselbrucke pieredzes: apmācības laikā pirmās 2 nedēļas 130 eiro un turpmākus 3 mēnešus 140 eiro par braukšanas dienu (neto). Pēc apmācībām likme 145 eiro par braukšanas dienu (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Iespēja ņemt 1-2 nedēļu pārtraukumu pēc vidēji 2-3 nostrādātiem mēnešiem.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803355 vai aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится