Kravas autovadītājs/-a uz puspiekabes

Alga

125 € dienā, jeb 2750 € mēnesī (neto)

Darba vieta

Vācija, 39179 Barleben

Vācu uzņēmums aicina darbā kravas auto vadītāju.

Darba apraksts:

- Tērauda u.c. kravu pārvadājumi no Magdeburgas pa visu Vāciju;
- Braukšana ar puspiekabi;
- 1 iekraušanas punkts dienā, max. 5 izkraušanas punkti dienā;
- Vadītājam nav pašam jāveic izkraušana;
- U.c. autovadītāja pienākumi.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja apliecība;
- Vismaz 2 gadu pieredze kā kravas auto vadītājam/-ai;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Vācu vai angļu valodas pamatzināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa: 125 eiro par braukšanas dienu, jeb 2750 eiro mēnesī (neto);
- Dzīvesvietas izmaksas 250 eiro mēnesī.
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 6780356 vai aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Atpakaļ uz vakancēm

Pieteikties šai vakancei:

Ja Jūs neatradāt sev piemērotu vakanci, reģistrējiet savu anketu un mēs ar Jums sazināsimies, kad būs pieejama Jums piemērota vakance