Kravas automašīnas vadītājs/-a uz piekabes-konteinervedēja

Alga

145€ dienā, jeb 3190 € mēnesī (neto)

Darba vieta

Vācija, 66482 Zweibrüсken

Vācu uzņēmums aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 66482 Zweibrüсken. Tiek piedāvāta apmācība.

Darba apraksts:

- Braukšana ar ar piekabi-konteinervedēju (Wechselbrucke) pa Vāciju un tuvākajām valstīm;
- Dažādu kravu pārvadājumi, ieskaitot ADR kravas;
- Konteinieru maiņa 1-2 nedēļā;
- Mašīnas: Mercedes (Actros), MAN (TGX) vai Iveco (Stralis).

Prasības kandidātiem:

- Vismaz 2 gadu pieredze kā kravas autovadītājam/-ai;
- Vēlama ADR apliecība, bet nav obligāta;
- Vadītāja karte (čips) un 95. kods;
- Var pieteikties ar krievu valodas zināšanām.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa
- Kandidātiem ar Wechselbrucke pieredzi: 145 eiro par braukšanas dienu (neto) jeb 3190 € mēnesī;
Kandidātiem bez Wechselbrucke pieredzes: apmācības laikā pirmās 2 nedēļas 130 eiro un turpmākus 3 mēnešus 140 eiro par braukšanas dienu (neto). Pēc apmācībām likme 145 eiro par braukšanas dienu (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Līgumu uz 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tālr. 67803356 vai aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Atpakaļ uz vakancēm

Pieteikties šai vakancei:

Ja Jūs neatradāt sev piemērotu vakanci, reģistrējiet savu anketu un mēs ar Jums sazināsimies, kad būs pieejama Jums piemērota vakance