Приведи друга и получи бонус от 100-200 EUR!

Kravas autovadītājs/-a uz Wechselbrücke

Зарплата

138-143 € dienā, jeb 3036-3146 € mēnesī (neto)

Место работы

Germany, 28195 Bremen

Vācu transporta kompānija aicina darbā kravas autovadītāju pilsētā 28195 Bremen.

Darba apraksts:

- Braukšana ar puspiekabi/Wechselbrücke nakts maiņās - ADR krāvas;
- Maršruti pa Vācijas teritoriju;
- Darba dienās dzīvošana kabīnē, nedēļas nogalēs dzīvesvietā.

Prasības kandidātiem:

- CE kat. autovadītāja/-as apliecība;
- Nepieciešams ADR apliecība;
- Vadītāja karte (čips) un 95.kods;
- Vismaz 1 gada darba pieredze kā CE kat. vadītājam;
- Nepieciešams personīgais auto;
- Vācu vai angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

- Samaksa:
- 138 eiro par braukšanas dienu, jeb 3036 eiro mēnesī (neto);
- Kandidātiem ar ADR apliecību - 143 eur par braukšanas dienu (neto), jeb 3146 eiro mēnesī (neto);
- Strādājot Vācijā nodrošinām ar bezmaksas veselības apdrošināšanas polisi;
- Vienreizējā ceļa kompensācija 100 eiro apmērā pie pirmās izmaksas;
- Bezmaksas dzīvesvietu;
- Līgumu uz termiņu no 12 mēnešiem ar iespēju pagarināt, ir iespēja arī strādāt īsāko laika periodu 4-6 menēši;
- Iespēja ņemt 1-2 nedēļu pārtraukumu pēc vidēji 2-3 nostrādātiem mēnešiem;
- Ir iespēja strādāt pēc grafika 6/2;
- Piedāvājam saskaņot Jums ērtu darba grafiku.

Ja Jūs ir ieinteresējis šis darba piedāvājums, lūdzu, zvaniet pa tel. 67803352 vai aizpildiet pieteikuma formu zem sludinājuma teksta.

Назад к вакансиям

Подать заявку на эту вакансию:

Если вы не нашли подходящую для себя вакансию, зарегистрируйте свою анкету, и мы сообщим вам, когда подходящая вакансия появится